Opinie Czytelników

 

Bogdan Laciuga, specjalista ds. ewidencji czasu pracy kierowców:

Półtora roku temu zdecydowałem się na prenumeratę czasopisma „Kierowca w firmie". Długo zastanawiałem się, czy jest sens wydawać pieniądze na czasopismo, przecież wszystko można znaleźć w Internecie. Jak się okazuje, nie wszystko, a branża transportowa jest bardzo dynamiczna pod kątem zmienności przepisów. Aby być na bieżąco, po prostu trzeba inwestować w wiedzę i informację, która jest najcenniejsza. Super pomysłem okazała się możliwość zadawania pytań e-mailowo. Dlaczego? Ponieważ e-maila można napisać w każdej chwili, np. jadąc pociągiem lub autobusem, nie trzeba tracić czasu na połączenie się z ekspertem na dyżurze telefonicznym, który jest tylko w wyznaczonych dniach i godzinach. Dodatkowo na spokojnie można przeanalizować odpowiedź. Podsumowując – decyzja o prenumeracie czasopisma była bardzo dobrym postanowieniem i za drugim razem nie zwlekałbym z podjęciem tej decyzji.

 

Krzysztof Wądołek, właściciel firmy transportowej SpeedMaster:

Moim skromnym zdaniem każdy, kto zajmuje się transportem, powinien zamówić prenumeratę czasopisma „Kierowca w firmie”, nie ma w nim zbędnych sponsorowanych artykułów, których wartość merytoryczna jest bardzo niska. Każdy, kto prowadzi firmę, wie, że najcenniejszy jest czas, a w tym miesięczniku jest: krótko, zwięźle i na temat. Polecam!

 

Marta Pawlak, księgowa w firmie MPC LOGISTIC Sp. z o.o.:

Magazyn „Kierowca w firmie” spełnia nasze oczekiwania, ponieważ jesteśmy firmą transportową i możemy dowiedzieć się wielu ciekawych nowości i obowiązujących przepisów ze świata transportu. Najbardziej przydatne są artykuły związane z czasem pracy kierowców, rozliczeniami i wszelkiego rodzaju zmianami zachodzącymi w przepisach. Magazyn „Kierowca  w firmie” oceniam jako publikację na bardzo wysokim poziomie i jesteśmy w pełni z niego zadowoleni.

 

Cezary Młotek, radca prawny z Kancelarii Młotek:

Serdecznie polecam miesięcznik „Kierowca w firmie” jako czasopismo przydatne dla każdego, kto zatrudnia kierowców w swoim przedsiębiorstwie. Artykuły, które znajdują się w publikacji, zawierają wiele specjalistycznych wskazówek, jednocześnie stawiając na łatwy i przystępny styl treści, a także aktualność przekazywanych informacji.

 

Agnieszka Sienkiewicz, pracownik biurowy w firmie transportowej:

Jestem czytelnikiem magazynu „Kierowca w firmie” od około pół roku. Już po krótkim czasie okazał się on bardzo pomocny w mojej codziennej pracy. W każdym nowym egzemplarzu znajdują się zagadnienia, dzięki którym moja wiedza się poszerza oraz zaoszczędzam czasu na poszukiwaniu informacji z innych źródeł.  Każdy miesięcznik napisany jest bardzo przejrzyście i zrozumiale. Mogę polecić go każdej osobie, która potrzebuje takiej wiedzy.

 

Tomasz Ostrówka, wykładowca w zakresie prawa jazdy kategorii zawodowych, doradca ADR, starszy specjalista ds. BHP i PPOZ, egzaminator kierowców i kandydatów na prawo jazdy, prowadzi analizy czasu pracy kierowców:

„Kierowca w firmie" to pozycja, która na rynku wydawniczym i transportowym charakteryzuje się wszechstronnym profesjonalizmem i rzetelnością obsługi klienta. Wyjściem do czytelników na pewno jest możliwość zadawania pytań bezpośrednio do eksperta, natomiast artykuły, napisane prostym językiem, wskazują bezpośrednio wątek i zawiłości rozstrzyganego problemu. Osobiście jestem zachwycony faktem, że w magazynie poruszane są bieżące sprawy dotyczące transportu, a czasami i jego patologii.

 

Henryk Sroczyk, specjalista ds. BHP:

Jestem prenumeratorem magazynu „Kierowca w firmie". Chciałbym serdecznie pogratulować artykułów oraz podziękować za starania, jakie Państwo czynicie, aby Wasze publikacje były coraz lepsze i ciekawsze.

 

Dariusz Mazur, kierownik Działu Transportu i Logistyki:

Jestem czytelnikiem magazynu „Kierowca w Firmie”, które od ponad 2 lat prenumeruję. Zawarte w nim zagadnienia są bardzo pomocne przy prowadzeniu przewozów w przedsiębiorstwie przez osoby zarządzające transportem. Z uwagi na fakt, że pracuję w firmie komunalnej, zajmującej się odbiorem oraz transportem różnych odpadów, oczywiście chciałbym, aby ta tematyka była omawiana w nieco szerszym zakresie. Inne omawiane tematy oceniam jako bardzo dobre i wyczerpujące.

 

Małgorzata Skonieczna, prawnik z Kancelarii Młotek:

„Kierowca w firmie” to publikacja przydatna dla każdego przedsiębiorcy mającego w szeregach swojej firmy kierowców. Napisana jest prostym językiem, zrozumiałym dla każdego czytelnika. Zawiera praktyczne porady dotyczące czasu pracy kierowców, odpowiedzialności za szkody oraz informacje o zmianach w obowiązujących przepisach. Serdecznie ją polecam każdemu, kto zatrudnia kierowców.

 

Barbara Siwko, specjalista ds. kadr i płac:

Jestem kilkuletnim czytelnikiem magazynu ,,Kierowca w firmie” i jestem bardzo zadowolona. Każdego miesiąca ukazuje się coś nowego, co warto przeczytać. A możliwość bezpośredniego zadawania pytań ekspertom jest jak najbardziej przydatna. Sama poświęciłam wiele czasu i trudu, aby znaleźć konkretne i prawidłowe rozwiązanie na temat rozliczania kierowców, wreszcie postanowiłam spróbować i bezpośrednio do eksperta zadać e-mailowo pytanie. Bardzo szybko dostałam na nie precyzyjną odpowiedź. Jak najbardziej polecam.